جستجو

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

معرفی پروژه‌های دهه فجری صنایع کوچک

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از افتتاح ۲۶۱ طرح با سرمایه‌گذاری ریالی ۲۷ هزار میلیارد ریال، سرمایه‌گذاری ارزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار و با اشتغال بالغ بر ۹۰۰۰ نفر خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

فرونشست‌ها، آرامش را از زمین گرفته‌اند

پدیده فرونشست در تهران و دیگر استان‌های کشور به عنوان یکی از بحران‌های اصلی در ایران مطرح است و تلاش‌ها برای رفع این مشکل از سوی بخش‌های مختلف ادامه دارد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

چالش‌های فولادی

ترسیم چشم‌انداز تولید ۵۵ میلیون تن فولاد تا سال ۱۴۰۴، به‌طور قطع نیازمند برنامه‌ریزی‌های منسجمی است و در همین راستا نیز از طرح جامع فولاد کشور پایان بهمن ۱۳۹۳ بهره‌برداری شد تا مسیر اجرایی شدن برنامه‌های رسیدن به این چشم‌انداز را هموار کند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

توجه به ورزش کارگری زیربنای توسعه صنایع است

رئیس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با مسئولان برگزاری المپیاد ورزش کارگری معادن گفت: توجه به ورزش کارگری زیربنای توسعه صنایع محسوب می شود؛ چراکه یکی از عوامل بالندگی و پیشبرد اهداف در بخش تولید در گرو سلامت نیروی انسانی است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

آینده حتما از آنِ آنها

فضای اینترنت می‌تواند کاملا پولی باشد، یعنی برای هر لایکی که می‌زنید یا هر گروهی که مدیریت می‌کنید پول هم دربیاورید. این یعنی تولید ناخالص داخلی خود اینترنت در آینده بالا می‌رود

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

سودهای فعلی، قابل تکرار است

شاخص کل روز گذشته با افت ۴۱۴ واحدی به کانال ۹۷ هزار واحد بازگشت. سهم‌های بزرگ دلاری با شیب بسیار ملایم در حال اصلاح هستند و به‌طور تقریبی تمامی نمادها بدون توجه به ظرفیت، با شکل و شمایل مشابهی افت کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

مدیرعامل فولاد: ظرفیت تولید به 55 میلیون تن افزایش می یابد

مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران گفت: امروز ظرفیت تولید در بخش فولاد به 31.6 میلیون تن رسیده و بالغ بر 23.4 میلیون تن نیز در دست اجرا قرار دارد که به این ترتیب به 55 میلیون تن می رسد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

معدنکاری در ۳ سطح

انون، فناوری، سرمایه منقول و غیرمنقول و نیروی انسانی عواملی هستند که در توسعه بخش معدن کشورها می‌توانند موثر واقع شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

کرباسیان: فاز نخست پروژه مهدی آباد تا اوایل 98 به تولید می رسد

رییس هیات عامل ایمیدرو از 19 میلیون تن باطله برداری در پروژه معدن مهدی آباد خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

دولت حمایت نکند، بخش خصوصی راه خود را خواهد یافت

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخشی از سخنرانی خود در هشتمین همایش چشم‌انداز فولاد و معدن گفت: «تمامی دست‌اندرکاران صنعت فولاد راه‌حل و پیشنهادهای خود را برای برطرف کردن چالش‌های طرح جامع فولاد ارائه کنند».

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

رتبه ۱۳۲ ایران بین ۱۶۰ کشور جهان

روز گذشته، نخستین کارگاه تخصصی «مدیریت ارتباط انرژی، محیط‌زیست و آب در صنعت» با رویکرد «توسعه پایدار، تولید پاک و بدون ضایعات» با حضور سیدشمس‌الدین سیاسی‌راد مدیر آموزش و پژوهش و فن‌آوری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، منصور یزدی‌زاده مدیرعامل شرکت ملی فولاد، یدالله سبوحی رئیس پژوهشکده ...

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

اجرای 82 پروژه اکتشافی طی 4 سال گذشته توسط ایمیدرو

اجرای 82 پروژه در فازهای اکتشاف عمومی، تفصیلی و تکمیلی در کشور بر روی مواد معدنی مختلف طی 4 سال گذشته توسط ایمیدرو محقق شد.

12 / 2,799