جستجو

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

ایران، جدول مندلیف مواد معدنی

ایران از نظر ظرفیت معادن جزو 15کشور برتر در جهان است و در خاورمیانه نیز رتبه نخست در این حوزه را به خود اختصاص داده است.

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون مبارزه با پول‌شویی

هیأت دولت، آیین‌نامه اجرایی قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم را ابلاغ کرد؛ بر این اساس، اشخاص مشمول باید تمامی سوابق مورد نیاز مربوط به معاملات و عملیات مالی را تا ۵ سال نگهداری کنند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

هفته نامه خبری خانه معدن ایران

آخرین شماره از هفته نامه خبری خانه معدن ایران در روز جمعه مورخ 26 آبان ماه 1396 منتشر گردید.

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

تشکیل انجمن زغال سنگ ایران

رییس خانه معدن ایران تشکیل انجمن زغال سنگ ایران را به همت اعضای کمیته زغال سنگ خانه معدن ایران تبریک گفت.

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

راه اندازی کمیته تدوین و ثبت قراردادهای معدنی با استاندارد EPC

رییس خانه معدن ایران گفت : کمیته تدوین وثبت قراردادهای معدنی با همکاری کمیته ی داوری اتاق تهران در محل خانه معدن ایران باهمکاری و پشتیبانی ایمیدرو نسبت به تنظیم قرادادهای معدنی بااستاندارد EPC تشکیل و راه اندازی میشود.

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

آغاز بازسازی زیرساخت‌های مناطق معدنی با حقوق دولتی

بعد از این که چهار سال از تصویب طرح بازسازی زیرساخت های مناطق معدنی می گذرد، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران از آغاز این طرح خبر داد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

سه درس حمایت از کوچک‌ها

نقش پررنگ SMEها در خلق ارزش افزوده موجب شد تا در سال‌های اخیر طرح‌های حمایتی ویژه‌ای از این بنگاه‌ها در دستور کشورهای عضو OECD (سازمان همکاری‌های اقتصادی و توسعه) قرار گیرد؛ اقدامی که افزایش بیش از ۶۰درصدی سهم بنگاه‌های کوچک و متوسط را در ایجاد ارزش افزوده خدمات در این ...

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

موعد استارتاپ های معدنی

صبح سه شنبه به همت کمیته دانشجویی خانه معدن ایران مدرسان دانشگاه و فعالان استارتاپ های موفق در نشستی حضور یافتند و به انتقال تجربیات خود در یک کسب و کار موفق پرداختند.

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

پیشنهاد خوانساری به خانه معدن درباره سرمایه گذاری خارجی

نشست فعالان بخش معدن با مدیران اتاق تهران در سالن اختصاصی کان مین 2017 برگزار شد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

آموزش اکتشاف بر اساس نیاز جامعه معدنکاری ایران

کمیته اکتشاف خانه معدن که پیش‌تر ریاست آن را محمدجعفر صادقی‌پناه بر عهده داشت، با برگزاری انتخابات، هیات رئیسه جدید خود را انتخاب کرد. در این انتخابات به ترتیب کسب بیشترین آرا، کوروش شعبانی، ناصر عابدیان، سید احمد مشکانی، وحید صائب‌فر و منصور قربانی به عنوان هیات رئیسه جدید این ...

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

کنسرسیوم سازی نیاز معادن ایران

پنل تخصصی چشم انداز سرب و روی در سالن نشست نمایشگاه ایران کانمین 2017 با حضور بهرام شکوری عضو هیات مدیره خانه معدن و رییس کمیسیون معادن اتاق بازرگانی برگزار شد.

۱۳۹۶/۰۸/۲۶

افزایش منطقی قیمت، سبب بقای صنعت فولاد است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور معادن و صنایع معدنی گفت: واحدها در چند سال گذشته گاهی محصول خود را زیر قیمت تمام شده می فروختند، بنابراین افزایش معقول و منطقی قیمت برای بقای صنعت فولاد کشور مفید است.

12 / 2,049